GRY ZAKWALIFIKOWANE DO TRZECIEGO ETAPU

  1. Century: Korzenny Szlak (autor: Emerson Matsuuchi, wydawca: Cube factory of Ideas),
  2. Kanagawa (autor: Bruno Cathala, Charles Chevallier , wydawca: Portal Games),
  3. Majestat: Królewska Korona (autor: Marc André, wydawca: Bard Centrum Gier),
  4. Park Niedźwiedzi (autor: Phil Walker-Harding, wydawca: Lacerta),
  5. Ubongo (autor: Grzegorz Rejchtman, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.).

    1. Great Western Trail (autor: Alexander Pflister, wydawca: Lacerta),
    2. Keyflower (autor: Sebastian Bleasdale, Richard Breese, wydawca: Czacha Games),
    3. Orlean (autor: Reiner Stockhausen, wydawca: Baldar),
    4. Uczta dla Odyna (autor: Uwe Rosenberg, wydawca: Lacerta),
    5. Zamki Burgundii (autor: Stefan Feld, wydawca: Rebel).

  1. Dobble Zwierzaki (autor: Denis Blanchot, Guillaume Gille-Naves, Igor Polouchine , wydawca: Rebel),
  2. IceCool (autor: Brian Gomez , wydawca: Rebel),
  3. Przewrotne Motylki (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Lucrum Games),
  4. Rekin (autor: Arpad Fritsche, wydawca: Granna),
  5. Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż (autor: Alan R. Moon , wydawca: Rebel).

GRY ZAKWALIFIKOWANE DO DRUGIEGO ETAPU

  1. Century: Korzenny Szlak (autor: Emerson Matsuuchi, wydawca: Cube factory of Ideas),
  2. Diamenty (autor: Bruno Faidutti i Alan R. Moon, wydawca: Portal Games),
  3. Istanbul: Gra Kościana (autor: Rüdiger Dorn, wydawca: Portal Games),
  4. Kanagawa (autor: Bruno Cathala, Charles Chevallier , wydawca: Portal Games),
  5. Majestat: Królewska Korona (autor: Marc André, wydawca: Bard Centrum Gier),
  6. Niezłe ziółka (autor: Eduardo Baraf, Steve Finn, Keith Matejka , wydawca: Granna),
  7. Obecność (autor: Ghislain Masson, wydawca: Games Factory),
  8. Odlotowy wyścig (autor: Orin Bishop, wydawca: Games Factory),
  9. Owocowe Opowieści (autor: Friedemann Friese, wydawca: Lacerta),
  10. Park Niedźwiedzi (autor: Phil Walker-Harding, wydawca: Lacerta),
  11. Ryzyk Fizyk (autor: Dominic Crapuchettes, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
  12. Sushi Go! (autor: Phil Walker-Harding, wydawca: Rebel),
  13. TOP Kitchen (autor: Mariusz Milewski, wydawca: Quantum),
  14. Ubongo (autor: Grzegorz Rejchtman, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
  15. Winnica (autor: Eilif Svensson, Kristian Amundsen Ostby, wydawca: Granna),
  16. Wyspa kwitnącej wiśni (autor: Kalle Malmioja, wydawca: Lucrum Games).

    1. Gejsze (autor: Kota Nakayama, wydawca: Nasza Księgarnia),
    2. Great Western Trail (autor: Alexander Pflister, wydawca: Lacerta),
    3. Kawerna – Jaskinia kontra Jaskinia (autor: Uwe Rosenberg, wydawca: Lacerta),
    4. Keyflower (autor: Sebastian Bleasdale, Richard Breese, wydawca: Czacha Games),
    5. Królestwo królików (autor: Richard Garfield, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
    6. Lorenzo il Magnifico (autor: Virginio Gigli, Flaminia Brasini, Simone Luciani, wydawca: Albi Polska Sp. z o.o.),
    7. Orlean (autor: Reiner Stockhausen, wydawca: Baldar),
    8. Pandemic Legacy – Sezon 2 (autor: Matt Leacock oraz Rob Daviau, wydawca: Lacerta),
    9. Spartakus: Krew i Zdrada (autor: Aaron Dill, John Kovaleski, Sean Sweigart, wydawca: Games Factory),
    10. Star Realms (autor: Robert Dougherty, Darwin Kastle, wydawca: Games Factory),
    11. The Godfather: Imperium Corleone (autor: Eric M. Lang, wydawca: Portal Games),
    12. This War of Mine: Gra planszowa Galakta (autor: Michał Oracz, Jakub Wiśniewski, wydawca: Galakta),
    13. Uczta dla Odyna (autor: Uwe Rosenberg, wydawca: Lacerta),
    14. W roku smoka (autor: Stefan Feld , wydawca: Rebel),
    15. Zamki Burgundii (autor: Stefan Feld, wydawca: Rebel).

  1. Cortex dla Dzieci (autor: Johan Benvenuto, Nicolas Bourgoin , wydawca: Rebel),
  2. Cukierki (autor: Manu Palau, wydawca: Granna),
  3. Dobble Zwierzaki (autor: Denis Blanchot, Guillaume Gille-Naves, Igor Polouchine , wydawca: Rebel),
  4. Fabryka Robotów (autor: Jason Lin, Frank Liu, wydawca: Nasza Księgarnia),
  5. Gnaj Robaczku! ZOCH Verlag (autor: Carmen Kleinert, wydawca: ZOCH Verlag),
  6. IceCool (autor: Brian Gomez , wydawca: Rebel),
  7. iKNOW Junior (autor: Tactic Games, wydawca: Tactic Games),
  8. Imionki (autor: Alena Lebedeva, wydawca: Granna),
  9. Kraina Lodów (autor: Roberto Fraga , wydawca: Rebel),
  10. Pingolo (autor: Thierry Denoual, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  11. Przewrotne Motylki (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Lucrum Games),
  12. Rekin (autor: Arpad Fritsche, wydawca: Granna),
  13. Sushi Dice (autor: Henri Kermarrec, wydawca: Bard Centrum Gier),
  14. Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż (autor: Alan R. Moon , wydawca: Rebel),
  15. Wyspa smoków (autor: Claude Weber, wydawca: Granna),
  16. Żubr Pompik (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.).

GRY ZAKWALIFIKOWANE DO PIERWSZEGO ETAPU

  1. Bananagrams (autor: Rena Nathanson, Abe Nathanson, wydawca: Trefl),
  2. Bandido (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Helvetiq),
  3. Big Fat Burger (autor: Mikołaj Ociepka, Mikołaj Białko, Michał Dzięgiel, wydawca: Fabryka Kart Trefl-Kraków),
  4. BrainBox Gra planszowa (autor: The Green Board Game Co Ltd, wydawca: Albi Polska Sp. z o.o.),
  5. Bystre główki (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Fabryka Kart Trefl-Kraków),
  6. Century: Korzenny Szlak (autor: Emerson Matsuuchi, wydawca: Cube factory of Ideas),
  7. Chicken out (autor: David Parlett, wydawca: Piatnik),
  8. Colorfox (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Helvetiq),
  9. CV Pocket (autor: Filip Miłuński, wydawca: Granna),
  10. Diamenty (autor: Bruno Faidutti i Alan R. Moon , wydawca: Portal Games),
  11. Dobry, Zły i Munchkin (autor: Steve Jackson, wydawca: Black Monk),
  12. Domek na drzewie (autor: Scott Almes, wydawca: Nasza Księgarnia),
  13. Duże i włochate (autor: Josep M. Allué, wydawca: Fabryka Kart Trefl-Kraków),
  14. Dywizjon 303 Wersja Duża (autor: Alexander, wydawca: Alexander),
  15. E-Motionz (autor: Alexander, wydawca: Alexander),
  16. EXIT: Chata w lesie (autor: Inka Brand, Markus Brand , wydawca: Galakta),
  17. Fantazja (autor: Marcin Podsiadło, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  18. Gdybyś Był (autor: Alexander, wydawca: Alexander),
  19. Gorączka Podziemnej Mocy (autor: Rustan Håkansson, Eli Håkansson, wydawca: Lucrum Games),
  20. Gra o Tron Catan: Braterstwo Straży (autor: Klaus Teuber, Benjamin Teuber, wydawca: Galakta),
  21. HUNGER The Show (autor: Pim Thunborg, wydawca: Phalanx),
  22. Istanbul: Gra Kościana (autor: Rüdiger Dorn, wydawca: Portal Games),
  23. Jak wściekłe psy (autor: Matthew Grosso, Andy Patton, wydawca: Lucrum Games),
  24. Jedzie pociąg z daleka (autor: Jeffrey D. Allers, wydawca: Nasza Księgarnia),
  25. Kalambury z rysunkami Andrzeja Mleczki (autor: Paweł Loroch , wydawca: MDR Dystrybucja ),
  26. Kanagawa (autor: Bruno Cathala, Charles Chevallier , wydawca: Portal Games),
  27. Karak (autor: Petr Mikša, wydawca: Albi Polska Sp. z o.o.),
  28. Karmaka (autor: Eddy Boxerman, Dave Burke, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  29. Kim jest Janusz? (autor: Seven Towns, wydawca: Trefl),
  30. Knit Wit (autor: Matt Leacock, wydawca: Cube factory of Ideas),
  31. Kostaryka (autor: Matthew Dunstan i Brett J. Gilbert, wydawca: Lacerta),
  32. Koszmarium (autor: Konstantin Seleznev, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  33. Kraina Snów (autor: Chris Darsaklis, wydawca: Rebel),
  34. Labirynt Mocy (autor: PPHU Hortulus Iwona Bigońska (praca zespołowa), wydawca: Wydawnictwo Hortulus),
  35. Legendarni wynalazcy (autor: Frédéric Henry , wydawca: Rebel),
  36. Łasica (autor: Marcin Żmigrodzki, Paweł Gąsowski, wydawca: Octigo sp. z o.o.),
  37. Łotry (autor: Grzegorz Pietras, wydawca: Spell Games),
  38. Majestat: Królewska Korona (autor: Marc André, wydawca: Bard Centrum Gier),
  39. Miasto Skarbów (autor: Jan Marković, wydawca: PSAR),
  40. Miecz Samuraja (autor: Emiliano Sciarra, wydawca: Bard Centrum Gier),
  41. Między słowami z rysunkami Andrzeja Mleczki (autor: Paweł Loroch, wydawca: MDR Dystrybucja ),
  42. Milionerzy (autor: TM TOYS, wydawca: TM Toys),
  43. Miszmasz (autor: Thomas Vuarchex , wydawca: Rebel),
  44. Munchkin Panic (autor: Anne-Marie De Witt, wydawca: Black Monk),
  45. Na końcu języka (autor: Andrew Innes, wydawca: Nasza Księgarnia),
  46. Niezłe ziółka (autor: Eduardo Baraf, Steve Finn, Keith Matejka , wydawca: Granna),
  47. Obecność (autor: Ghislain Masson, wydawca: Games Factory),
  48. Odkrywcy: Amazonia (autor: Anna Sobich-Kamińska, wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa),
  49. Odlotowy wyścig (autor: Orin Bishop, wydawca: Games Factory),
  50. Owocowe Opowieści (autor: Friedemann Friese, wydawca: Lacerta),
  51. Panda! (autor: Péter Szöllősi, wydawca: Piatnik),
  52. Park Niedźwiedzi (autor: Phil Walker-Harding, wydawca: Lacerta),
  53. Party Time Znasz mnie? (autor: North Star Games, wydawca: Albi Polska Sp. z o.o.),
  54. Pirackie poRachunki (autor: Lena Kappler, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  55. Pix Box (autor: Klaus Altenburger, wydawca: Piatnik),
  56. Pocekt Mars (autor: Michał Jagodziński, wydawca: Board&Dice),
  57. Podstawa to zabawa. Liczne pszczoły (autor: Katarzyna Szumska, wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa),
  58. Podstawa to zabawa. Piracka ortografia (autor: Katarzyna Szumska, wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa),
  59. Polska Luxtorpeda (autor: Rainer Knizia, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
  60. Polska: Gra z Historią (autor: Spartaco Albertarelli, wydawca: Trefl),
  61. Przewrotne motylki (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Lucrum Games),
  62. Rising 5: Runy Asteros (autor: Gary Kim and Evan Song , wydawca: Portal Games),
  63. Rosyjska Ruletka: Mistrzostwa Świata (autor: Anthony Burch, wydawca: Black Monk),
  64. Rummy 17 (autor: dr Reiner Knizia, wydawca: Piatnik),
  65. Ryzyk Fizyk (autor: Dominic Crapuchettes, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
  66. Sen (autor: Gamewright, wydawca: Nasza Księgarnia),
  67. Skubane Kurczaki (autor: Klaus Zoch, wydawca: ZOCH Verlag),
  68. Słowny Ninja (autor: Łukasz Woźniak, wydawca: Go On Board),
  69. Słup Ognia (autor: Michael Rieneck, wydawca: Galakta),
  70. Smash Up! Edycja Polska (autor: Paul Peterson , wydawca: Bard Centrum Gier),
  71. Spinderella (autor: Roberto Fraga, wydawca: ZOCH Verlag),
  72. Super gol! (autor: Emanuele Pessi, Marco Ippolito, Stefano Giochi, wydawca: Cube factory of Ideas),
  73. Superhot: The Card Game (autor: Manuel Correia, wydawca: Board&Dice),
  74. Sushi Go! (autor: Phil Walker-Harding , wydawca: Rebel),
  75. Szczęść Boże – wielka gra karciana (autor: Wolfgang Kramer, Michael Kiesling, wydawca: Lacerta),
  76. Szkoła Magów (autor: Evangelos Foskolos, Stelios Kourtis, wydawca: Granna),
  77. Szybkie słówka (autor: Tactic Games, wydawca: Tactic Games),
  78. TOP Kitchen (autor: Mariusz Milewski, wydawca: Quantum),
  79. Turysta w Rzymie (autor: Monika Baron, wydawca: Haraka Paka),
  80. Ubongo (autor: Grzegorz Rejchtman. , wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
  81. Wiem wszystko z rysunkami Andrzeja Mleczki (autor: Paweł Loroch, wydawca: MDR Dystrybucja),
  82. Wild Shots (autor: Dennis Kirps, Christian Kruchten, wydawca: Piatnik),
  83. Wilkołaki (autor: Ted Alspach i Akihisa Okui, wydawca: Lacerta),
  84. Winnica (autor: Eilif Svensson, Kristian Amundsen Ostby, wydawca: Granna),
  85. Wsiąść do Pociągu: Niemcy (autor: Alan R. Moon , wydawca: Rebel),
  86. Wyspa kwitnącej wiśni (autor: Kalle Malmioja, wydawca: Lucrum Games),
  87. Zaplątana Sawanna (autor: Hisashi Hayashi, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  88. Złoty Pociąg (autor: Alexander, wydawca: Alexander),
  89. Znamy się z rysunkami Andrzeja Mleczki (autor: Paweł Loroch, wydawca: MDR Dystrybucja).

    1. 7 samurajów (autor: Antoine Bauza , wydawca: Rebel),
    2. Alien Artifacts (autor: Marcin Senior Ropka, Viola Kijowska , wydawca: Portal Games),
    3. Azyl: Zagrożone gatunki (autor: Przemek Wojtkowiak, wydawca: Cube factory of Ideas),
    4. DOOM: Gra planszowa (autor: Jonathan Ying, wydawca: Galakta),
    5. Eko (autor: Henri Kermarrec, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
    6. Escape Room: The Game (autor: Zespół Identity Games, wydawca: Trefl),
    7. Gejsze (autor: Kota Nakayama, wydawca: Nasza Księgarnia),
    8. Great Western Trail (autor: Alexander Pflister, wydawca: Lacerta),
    9. Guns & Steel: Historia Ludzkości (autor: Jesse Li, wydawca: Portal Games),
    10. Karciane Podziemia (autor: Chris Cieslik, wydawca: Czacha Games),
    11. Karmaka (autor: Eddy Boxerman, Dave Burke, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
    12. Kawerna – Jaskinia kontra Jaskinia (autor: Uwe Rosenberg, wydawca: Lacerta),
    13. Keyflower (autor: Sebastian Bleasdale, Richard Breese, wydawca: Czacha Games),
    14. Kosmiczne Spotkania (autor: Bill Eberle, Jack Kittredge, Bill Norton, Peter Olotka, Kevin Wilson , wydawca: Galakta),
    15. Kowale Losu (autor: Régis Bonnessée , wydawca: Rebel),
    16. Królestwo (autor: Rikki Tahta, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
    17. Królestwo królików (autor: Richard Garfield, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
    18. Labirynt Śmierci – Kryształy Czasu (autor: Artur A. Szyndler, Artur J. Szyndler, wydawca: Paladynat Spółka z o. o.),
    19. Legenda Pięciu Kręgów: LCG (autor: Brad Andres, Erik Dahlman, Nate French , wydawca: Galakta),
    20. Lorenzo il Magnifico (autor: Virginio Gigli, Flaminia Brasini, Simone Luciani, wydawca: Albi Polska Sp. z o.o.),
    21. M/S Batory (autor: Filip Miłuński, wydawca: Granna),
    22. Mars 2049 (autor: Dagnis Skurbe, wydawca: Trefl),
    23. Najemnicy – Magią i mieczem (autor: Hope S. Hwang, wydawca: Lucrum Games),
    24. New Angeles (autor: James Kniffen, wydawca: Galakta),
    25. Ocaleni (autor: Grégory Oliver , wydawca: Rebel),
    26. Orlean (autor: Reiner Stockhausen , wydawca: Baldar),
    27. Pandemic Legacy – Sezon 2 (autor: Matt Leacock oraz Rob Daviau, wydawca: Lacerta),
    28. Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie (autor: Ignacy Trzewiczek, wydawca: Portal Games),
    29. Pixie Queen (autor: Rudy Seuntjens, wydawca: Bard Centrum Gier),
    30. Roll Player (autor: Keith Matejka / Thunderwork Games, wydawca: Ogry Games),
    31. Semper Fidelis. Bitwa o Lwów 1918-1919 (autor: Łukasz Wrona, wydawca: Wydawnictwo Wysoki Zamek),
    32. Spartakus: Krew i Zdrada (autor: Aaron Dill, John Kovaleski, Sean Sweigart , wydawca: Games Factory),
    33. Star Realms (autor: Robert Dougherty, Darwin Kastle , wydawca: Games Factory),
    34. Star Wars: Conflict (autor: Adam Strzelecki, wydawca: Trefl),
    35. Stworze (autor: Grzegorz Arabczyk, wydawca: Underworld Kingdom),
    36. The Godfather: Imperium Corleone (autor: Eric M. Lang , wydawca: Portal Games),
    37. The Others (autor: Eric M. Lang, wydawca: Portal Games),
    38. This War of Mine: Gra planszowa (autor: Michał Oracz, jakub Wiśniewski, wydawca: Galakta),
    39. Uczta dla Odyna (autor: Uwe Rosenberg, wydawca: Lacerta),
    40. Ulm: Tempora in Priscum Aurum (autor: Günter Burkhardt, wydawca: Sharp Games),
    41. Vikings Gone Wild (autor: Julien Vergonjeanne, wydawca: Games Factory),
    42. W roku smoka (autor: Stefan Feld , wydawca: Rebel),
    43. Wielka Wystawa Dinozaurów (autor: Scott Almes, wydawca: Cube factory of Ideas),
    44. Wikingowie na pokład (autor: Charles Chevallier, Catherine Dumas, Pascal Pelemans, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
    45. Wojownicy Midgardu (autor: Ole Steiness, wydawca: Czacha Games),
    46. Zamki Burgundii (autor: Stefan Feld , wydawca: Rebel).

  1. Bumpi (autor: Brad Ross, Don Ullman, wydawca: Piatnik),
  2. Bystre główki (autor: „Martin Nedergaard Andersen”, wydawca: Fabryka Kart Trefl-Kraków),
  3. Caro Cane (autor: Alex Randolph, wydawca: Piatnik),
  4. Coral Reef (autor: Tactic Games, wydawca: Tactic Games),
  5. Cortex dla Dzieci (autor: Johan Benvenuto, Nicolas Bourgoin , wydawca: Rebel),
  6. Cukierki (autor: Manu Palau, wydawca: Granna),
  7. Dobble Zwierzaki (autor: Denis Blanchot, Guillaume Gille-Naves, Igor Polouchine , wydawca: Rebel),
  8. Fabryka Robotów (autor: Jason Lin, Frank Liu, wydawca: Nasza Księgarnia),
  9. Forest (autor: Leo Colovini & Fabio Visintin, wydawca: Helvetiq),
  10. Gnaj Robaczku! (autor: Carmen Kleinert, wydawca: ZOCH Verlag),
  11. IceCool (autor: Brian Gomez , wydawca: Rebel),
  12. iKNOW Junior (autor: Tactic Games, wydawca: Tactic Games),
  13. Imionki (autor: Alena Lebedeva, wydawca: Granna),
  14. Insectini (autor: Brad Ross, wydawca: Piatnik),
  15. Kraina Lodów (autor: Roberto Fraga , wydawca: Rebel),
  16. Król Ozo (autor: Wydawnictwo Zanzoon, wydawca: Lacerta),
  17. Mam Cię! (autor: Alexander, wydawca: Alexander),
  18. Miraculous. Biedronka, Czarny Kot i Liga Złoczyńców (autor: Adam Bukowski, wydawca: Trefl),
  19. Moja droga do przedszkola (autor: Sławomir Czuba, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  20. Moja rodzina (autor: Sławomir Czuba, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  21. Na tropie skarbu (autor: Monika Rutowska, wydawca: Trefl),
  22. Pingolo (autor: Thierry Denoual, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  23. Piston Cup (autor: Adam Bukowski, wydawca: Trefl),
  24. Podkarpackie wędrówki (autor: Jan Marković, wydawca: PSAR),
  25. Polska Luxtorpeda (autor: Reiner Knizia, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.),
  26. Przewrotne Motylki (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Lucrum Games),
  27. Rekin (autor: Arpad Fritsche, wydawca: Granna),
  28. Shop Hop (autor: Daan Kreek, wydawca: Piatnik),
  29. Star Wars: Feel The Force (autor: Malwina Jakóbczyk, wydawca: Trefl),
  30. Sushi Dice (autor: Henri Kermarrec, wydawca: Bard Centrum Gier),
  31. Tigerilla (autor: Jim Winslow, Brad Ross, wydawca: Piatnik),
  32. TopATop Family (autor: Agnieszka Migdalska, wydawca: Cube factory of Ideas),
  33. W sklepie (autor: Joanna Bolek, wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa),
  34. Wióry lecą (autor: Justin Oh, wydawca: Cube factory of Ideas),
  35. Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż (autor: Alan R. Moon , wydawca: Rebel),
  36. Wyspa smoków (autor: Claude Weber, wydawca: Granna),
  37. Zaplątana Sawanna (autor: Hisashi Hayashi, wydawca: Wydawnictwo FoxGames),
  38. Zawody. U lekarza (autor: Anna Sobich-Kamińska, wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa),
  39. Żubr Pompik (autor: Martin Nedergaard Andersen, wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.).